کتاب های کمک درسی پیش دبستان کتاب های جامع پیش دبستان گاج مارکت | ketabko

این مجموعه‌ها نیز از محبوبیت بالایی برخوردارند و دلیل این محبوبیت وجود محتوای با کیفیت و تاثیر گذار است. البته ‌که مجموعه‌های دیگری نیز هستند که کتاب‌های کمک درسی را تولید و عرضه می‌کنند، ولی مقصود ما در این مقاله معرفی بهترین کتاب‌ کمک درسی پیش دبستانی است. همان‌گونه که بیان شد، کتاب های پیش دبستانی تنوع و گستردگی فراوانی دارند. بررسی طیف وسیعی از کتاب‌ها در کنار هم و انتخاب‌ها شاید کار ساده‌ای نباشد. اما خرید کتاب های پیش دبستانی به صورت اینترنتی به دلیل ایجاد بستری آسان و وسیع جهت بررسی، فرصت بسیار مناسبی است.

مطمئن‌ترین راه برای خرید آنلاین کتاب پیش‌دبستانی چیست؟

کتاب های کمک درسی پیش دبستان کتاب های جامع پیش دبستان گاج مارکت | ketabko

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ادامه مطلب لطفا به بازدید از وب سایت ما.

یکی از کتاب های کمک درسی برای کودکان در سنین 3 تا 7 سال، در درک بهتر مفاهیم؛ کتاب کمک درسی پیش دبستانی است. به همین دلایل است که مجموعه گاج میان افراد جامعه از محبوبیت بالایی برخوردار است. از دیگر مجموعه‌های تولید کننده کتاب‌‌های کمک درسی می‌توان به مجموعه‌های مبتکران، کلاغ سپید و چندی دیگر اشاره کرد.

بازی جزء جدایی‌ناپذیر از زندگی کودک شما است، پس به هیچ‌عنوان تلاش نکنید که کتاب آموزش پیش دبستانی را جایگزینی برای سرگرمی و بازی در نظر بگیرید. کمترین کاری که در این شرایط می‌توان انجام داد ارائه قیمت‌های منصفانه به مشتریان است. برای تقویت مهارت نوشتن کودک به شما پیشنهاد می‌کنیم کتاب ساده و کاربردی تقویت مهارت های نوشتاری پیش دبستان سرمشق را خریداری کنید. به نظرم گاجینو پیش دبستانی یکی از بهترین کتاب هایی هست که بچه ها قبل از مدرسه باید مطالعه کنن. یه نکته ای که تو این کتاب وجود داشت این بود ک زبانش خیلی ساده و راحت بود و واقعا میدیدم که ارتباطی که برادرم با این کتاب برقرار می کرد خیلی بیشتر بود نسبت به ارتباطی ک با کتابای دیگش برقرار میکنه. ايـن کتاب بـرای کودکان پيش دبستانی بـه زبان انگليسی تـدويـن شـده اسـت.اين کتاب لغات و جملات ساده انگليسی را به کودکان آموزش می دهد.

علوم 5 زمین برای کودکان 4 تا 6 سال نشر آبرنگ

بسته آموزشی کتاب پیش‌دبستانی 1401 هنوز توزیع نشده است، اما این آثار در سال‌های قبل در هشت جلد تالیف شده بودند. این کتاب، یک کتاب محاسبه‌محور است که فرزند شما را با مفاهیم پایه ریاضی مثل اعداد، اشکال هندسی و … آشنا می‌کند. یادگیری این مفاهیم برای رشد مهارت‌های منطقی و حل مسئله کودک بسیار مفید است. در انتخاب بهترین منابع پیش دبستانی باید دقت لازم را به عمل آورد چرا که این کتاب‌ها از اولین کتاب‌های درسی هستند که کودک با آن‌ها مواجه می‌شود.

کار و تمرین هوش و مفاهیم پایه پیش دبستان منتشران

کتاب‌های پیش‌دبستانی شاپرک، کلاغ سپید، انتشارات فنی ایران، نیستان، پنجره، صیانت، خیلی سبز، مبتکران، گاج، ماهان و ماهور از شناخته‌شده‌ترین آثار این حوزه هستند. تمرکز این منابع بر مفاهیم ریاضی، علوم و حروف الفبا است و مکمل کتب آموزش و پرورش محسوب می‌شوند. همچنین تکالیف بیشتری متناسب با سن کودکان مهیا کرده‌اند که آنها را هر چه بیشتر برای ورود به مدرسه آماده می‌کنند. تشخیص شباهت و تفاوت اشکال، درک منطقی، ساختار هندسی، تشخیص اندازه و نوع شکل از جمله تمرین‌هایی است که در کتاب‌های هوش پیش‌دبستانی به‌عنوان یکی از مهمترین کتاب های کمک آموزشی پیش دبستانی درنظرگرفته شده است.

  • محتوای موجود در کتاب‌ها را اساتید و مربیان آموزشی کار بلد با بروز ترین اطلاعات، نگاشته و تالیف می‌کنند.
  • مطالبی که هم از نظر علمی و هم از نظر اجتماعی نیاز کودک را پوشش می­دهند.
  • یکی از مجموعه کتاب‌های معروف و کاربردی موجود دوره 5 جلدی کتاب های آموزشی پیش دبستانی شاپرک است.
  • در انتخاب بهترین منابع پیش دبستانی باید دقت لازم را به عمل آورد چرا که این کتاب‌ها از اولین کتاب‌های درسی هستند که کودک با آن‌ها مواجه می‌شود.
  • این کتاب‌ها معمولاً شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های تمرینی هستند که به کودکان کمک می‌کند مفاهیم را به صورت عملی تر و بهتری یاد بگیرند.
  • کتابانه در راستای دسترسی بهتر و بیشتر علاقه‌مندان به کتاب، سعی نموده تا این فاصله را به حداقل برساند.

توسط مجتبی شکوری

مجتبی شکوری