قیمت دیزل ژنراتور قیمت ژنراتور Uk Diesel Generator

این نوع موتورها تحت فرآیند دقیقی قرار می‌گیرند که محصول نهایی آن در بسیاری از موارد ، محصولی مانند نمونه اولیه است که یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای صرفه جویی در سرمایه گذاری است. ژنراتورهای برق به گونه‌ای ساخته شده‌اند که هرگاه به آنها نیاز بود، کار کنند (مانند زمان خاموشی). بسته به سن واحد ژنراتور، ممکن است در زمان خرید به شکل دست دوم، هنوز تحت پوشش ضمانت نامه باشد یا حداقل از نوعی ضمانت از سوی فروشنده برخوردار باشد. یکی از این دلایل کلیدی این است که ژنراتورهای دست دوم با ساعت استفاده کم اغلب با قیمت های بسیار وسوسه‌انگیزی قابل خرید است و به اندازه قابل توجهی زیر قیمت واحدهای جدید به صورت خرده‌فروشی است.

خبرگزاری کار ایران

توجه داشته باشید که موتورهای دیزلی به مخلوط آب سرد، مواد افزودنی خنک کننده و ضد کاراسهند یخ نیاز دارند. ، فرآیندی مستمر است که در افزایش عمر مفید و کارکرد درست دستگاه ژنراتور نقش بسزایی ایفا می‌کند. بنابراین شرکت “آبیاران” با توجه به نیاز مشتریان خود، تمام خدمات لازم برای کسب اطمینان‌خاطر از کارکرد صحیح محصولات دیزل ژنراتور را به شما عزیزان ارائه خواهد کرد. در انتخاب ژنراتورها عوامل متعددی نظیر تامین سوخت و ذخیره آن، شرایط کار، تامین بار و عوامل مختلف دیگری تاثیرگذار هستند. از دلایل ارجحیت ژنراتور دیزل نسبت به انواع گازسوز آن، تعداد بیشتر تامین کننده‌های قطعات یدکی، عدم نیاز به دانش و تجربه زیاد برای استفاده و نگهداری و همچنین حمل و نقل و راه اندازی ساده‌تر آن است. مصرف سوخت، مهم‌ترین بخش نیروگاه‌های دیزلی است و قیمت تمام شده برای کاربردهای توان، در حالی که قیمت اصلی الویت اساسی برای پشتیبانی ژنراتور است، باید در نظر گرفته شود.

  • این روتور دارای یک میدان مغناطیسی است که جریان متناوب را در استاتور اصلی تولید می کند.
  • دیزل ژنراتورهای چینی این روزها در جامعه امروزی مانند دیگر محصولات چینی بیشترین فروش را دارد.
  • لطفا برای اطمینان از قیمت فروش دیزل ژنراتور و ارائه درخواست‌های سفارشی و همچنین نیاز به دریافت هرگونه مشاوره تخصصی خرید، با همکاران فروش ما تماس بگیرید.
  • از جمله این مکان ها می توان به خط های انتقال گاز، پروژه های ساخت و ساز و عمرانی، صنایع کشتیرانی، استخراج معادن، استخراج و صنایع نفت و گاز را نام برد.
  • در شرایطی نیز امکان اختصاص چنین اتاقکی برای ژنراتورها وجود ندارد.

با این حال به دلیل اهمیت برق رسانی به مناطق مختلف و همچنین لزوم تداوم آن، خرید و فروش ژنراتور برق اضطراری دیزلی راهکاری مطمئن خواهد بود. چرا که در بسیاری از موارد خسارات ناشی از بی برقی در مکان هایی چون بیمارستان ها و بانک ها جبران ناپذیر خواهد بود. در ادامه انواع ژنراتورهای دیزلی و عوامل مؤثر بر قیمت آن ها مورد بررسی قرار می گیرد.

میزان مصرف سوخت

ترکیبی از این ژنراتورها برای نیروگاه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. این بخش ها می توانند با هم سنکرون شوند تا صدها مولد برق سه فاز را شامل شوند. جهت دیدن و خرید دیزل ژنراتور ولوو و دیزل ژنراتور پرکینز به بخش محصولات مراجعه نمایید. میزان توان موتور و اندازه قدرت آن رابطه مستقیمی با حداکثر توان خروجی ژنراتور دارد و باید در هنگام کوپله دیزل ژنراتور به تناسب توان موتور و ژنراتور توجه شود.

دیزل ژنراتور با توجه به مکان و میزان برقی که تامین می کنند به دو دسته زیر تقسیم می شوند. یکی دیگر از مباحث بسیار مهم در انتخاب ژنراتور سیستم تحریک آن می باشد که می تواند تاثیر زیادی روی عملکرد دایم دیزل ژنراتور داشته باشد. طبق خبرگزاری ایسنا مشاوره خرید انواع دیزل ژنراتور به سایت هوا دیزل مراجعه فرمایید. دیزل ژنراتورهای با دور متوسط در هر دقیقه حدود 450 دور می‌زنند و تعداد دور آنها از 400 دور در دقیقه کمتر است. در دیزل ژنراتورهای خانواده کاترپیلار، دو رقم آخر نشان دهنده تعداد سیلندر است.

کاربرد دیزل ژنراتور

قیمت دیزل ژنراتور قیمت ژنراتور Uk Diesel Generator

توسط مجتبی شکوری

مجتبی شکوری