طراحی دكوراسيون باغ تالار محوطه سازی باغ تالاربا فايبرگلاس بازسازی و تغييردكور | elitarchgroup

از طراحی و انتخاب لباس عروس و داماد و ساقدوش ها تا انتخاب دسته گل و مقدمات و موخرات این رویداد مهم و دعوت مهمانان تا اجرا آن، همه از یک پروژه نفس گیر، پر هزینه و پر تشریفات خبر می دهد. یکی از مواردی که کارفرمایان با آن زیاد مواجه می‌شوند، هزینه ساخت باغ عروسی یا باغ آتلیه عکاسی است که در هر شرکت معماری معمولا متفاوت دریافت می‌شود. کارفرما باید بودجه ای که می‌خواهد به ساخت باغ عروسی اختصاص دهد، در نظر بگیرد و انتظارات خود را شفاف به مجری اعلام کند تا ساخت باغ عروسی بدون هیچ مشکلی انجام شود.

اصول طراحی باغ تالار

طراحی دكوراسيون باغ تالار محوطه سازی باغ تالاربا فايبرگلاس بازسازی و تغييردكور | elitarchgroup

می توانید حاشیه های راهروها، گذرگاه ها و پیاده روها را گل آرایی کنید. گل آرایی بخش مهمی از مهمانی ها به ویژه مراسم های عروسی است پس باید سرمایه گذاری ویژه ای روی آن شود. در این نوع از نورپردازی جهت روشنایی انجام نمی شود و بیش تر در ترکیب با درختان و گیاهان و سایر اجزاء باغ انجام شده و سبب زیبایی باغ می شود.

معمولا در شکل طراحی سنتی نیمکت ها را با فاصله منطقی از یکدیگر در محیط باغ قرار می دهند، اما اگر به شکل طراحی مدرن نگاه کنید، نیمکت ها در اشکال مختلف و نه یکسان در فضای باغ پراکنده شده ویلای مدرن اند. به این صورت کاملا اتفاقی در مسیر خود به نیمکت ها برخورد کرده و نمی توانید از قبل پیش بینی درستی نسبت به محل قرارگیری نیمکت ها داشته باشید. علاوه بر چگونگی طراحی محوطه برای دکور باغ عروسی ، انتخاب نوع گیاهان نیز اهمیت زیادی دارد. گیاهانی که برای محوطه سازی باید استفاده شود، باید متناسب با اقلیم منطقه باشد.

  • سبک‌هایی که برای محوطه سازی استفاده می‌شود عبارت است از باغ ایرانی، سبک فرانسوی و سبک باغ ژاپنی که عموما به صورت سبک‌های تلفیقی استفاده می‌شود.
  • به همین دلیل در این مکان بیشتر در دو فصل بهار و تابستان مراسم برگزار می‌شود.
  • از همین روی معماران و طراحان منظر باید به این نکات، در اجرای باغ تالار عروسی توجه کافی داشته باشند.
  • اما در به خاطر داشته باشید که علی رغم هزینه بردار بودن ایجاد چنین فاکتورها و امکاناتی در فضای باغ تالار، بهره برداری جذب مشتری به واسطه آن ها به مراتب بیشتر بوده و می توان از این فاکتورها در جلب بیشتر مشتری استفاده کرد.
  • یکی از ویژگی های منحصر به فرد گروه طراحی مادیا، امکان طراحی دکوراسیون با توجه به بودجه و سلیقه شما است.
طراحی باغ تالار عروسی، توسط گروه معماری بام با تضمین بهترین قیمت و کیفیت ارائه می‌شود. و متخصصین گروه بام آماده است تا با اجرای طرح‌های زیبا و منحصر بفرد خود خدمات معماری طراحی باغ تالار عروسی مورد نظر شما را ارائه دهد. همچنین در زمان اجرای این کف سازی، باید در نظر داشت که چمن انتخاب شده قدرت پا خوری خوبی داشته باشد. اگر چمن درست انتخاب نشود، با اولین رفت و آمد روی آن، آسیب جدی خواهد دید و ضرورت ترمیم چمن در چنین شرایطی احساس می‌شود. با توجه به اینکه در مراسم عروسی بسیاری از خانم­‌ها کفش پاشنه دار می‌پوشند باید توجه داشت که مسافت در نظر گرفته شده پارکینگ تا محل برگزاری مراسم (یعنی تالار اصلی یا باغ)، حتما دارای پیاده روی هموار و مناسب باشد.

متخصصین تعمیر صندلی اداری در تهران

توسط مجتبی شکوری

مجتبی شکوری