طراحی دفترچه راهنمای محصول دفترچه دستور مصرف سلام گرافیک | dlcatalog

طراحی دفترچه راهنمای محصول دفترچه دستور مصرف سلام گرافیک | dlcatalog

✤ دفترچه راهنما نه تنها به عنوان شناسنامه دستگاه تلقی می‌شود بلکه به عنوان نماد نظم و دقت، و پیشرو بودن شرکت تولیدکننده یا عرضه‌کننده نیز قلمداد می‌شود. 3- همچنین اگر دفترچه راهنمای خودرویی را دارید و می خواهید آنرا با بقیه مخاطبان به اشتراک بگذارید، لینک آن را برای ما ارسال کنید. پس می‌توان نتیجه گرفت که ترجمه‌ی دفترچه‌ی راهنما، چه از زبان کشور مبدأ به مقصد، و چه بالعکس، منجر به افزایش سهم شرکت شما در بازار داخلی و بازار بین‌المللی خواهد شد. علاوه بر ویژگی هدایتگر بودن، دفترچه راهنما می‌تواند به‌عنوان منبع آموزشی پرسنل و نمایندگان فروش، مورداستفاده قرار گیرد. همچنین در کنار دفترچه راهنما اگر دزدگیر اپلیکیشن نیز داشت لینک نصب اپلیکیشن رو هم در اختیارتون میزاریم.

طراحی دفترچه راهنما ارزان

برای درج مشخصات و اطلاعات در دفترچه راهنما حرفه‌ای باید از روش‌های مختلفی استفاده کرد. مثلا استفاده از تصاویر یکی از روش‌هایی است که موجب می‌شود حجم متن کاهش پیدا کند، درحالی‌که درک مفاهیم را آسان‌تر می‌کند. همچنین باید در نظر داشت که در نوع نوشته‌ها نیز باید ظرافت را رعایت شود. انتخاب اندازه و فونت نوشته‌ها، فاصله بین سطر‌ها، رنگ متن، رنگ پس‌زمینه و… می‌تواند در جذب مخاطبان بسیار مفید باشد.

  • طراحی زیبا می‌تواند اثر مثبتی و ماندگاری بیشتری در ذهن افراد داشته دی ال کاتالوگ باشد.
  • اگر نمی‌دانید منظور از طراحی اصولی دفترچه راهنما چیست، برای شناخت بیشتر در این باره می‌توانید به استودیو سلام گرافیک برای دیدن نمونه‌های طراحی دفترچه راهنما خلاقانه و حرفه‌ای سر بزنید.
  • همچنین باید در نظر داشت که در نوع نوشته‌ها نیز باید ظرافت را رعایت شود.
  • کیفیت طراحی، ارائه مطالب به‌صورت دسته‌بندی، طراحی جلد مناسب، بررسی متن نوشته شده از لحاظ نکات نگارشی، استفاده از فهرست، صفحه‌بندی و… از دیگر مواردی هستند که طراح دفترچه راهنما آن‌ها را مد نظر قرار دهد.
  • شماره سریال 15 رقمی دستگاه در ضمانت نامه محصول و یا بر روی برچسب پشت دستگاه درج شده است.

لذا پیشنهاد می‌شود قبل از ثبت سفارش، نمونه‌های طراحی شده در شرکت سلام گرافیک را با نمونه‌های دیگر طراحی‌ شده توسط رقبا مقایسه کنید. طراحی دفترچه راهنما تنها یکی از خدمات مجموعه سلام گرافیک است که در کنار طراحی تخصصی بسته‌بندی، طراحی بروشور، طراحی لایت باکس تبلیغاتی شهری و… به مشتریان ارائه می‌شود. یکی از اقداماتی که افراد پس از خرید هر محصول انجام می‌دهند، مطالعه کتابچه راهنمای آن است.

کارشناس های طراحی دفترچه راهنمای مجموعه خدمات طراحی گرافیک با خلاقیت بالای خود پیاده سازی آن را انجام می دهند. دفترچه راهنما اطلاعات مهم و مشخصاتی کاملی را از محصول شما درج می کند، در نتیجه بهتر است برای طراحی دفترچه راهنمای خود اقدام کنید. ✤ آکادمی زبان مریم حیدری ترجمه فنی و تخصصی تمامی دفترچه‌های راهنمای محصولات شما را به زبان فارسی و انگلیسی به صورت کاملاً روان، ساده، گیرا و کاربردی انجام می‌دهد. ماهانه بیش از ۱۲ میلیون کاربر از این وبسایت استفاده می‌کنند که عملا آن را به یک بانک اطلاعاتی از دفترچه‌های راهنمای لوازم خانگی و دستگاه‌های صنعتی تبدیل کرده است. شما عزیزان می‌توانید با توجه به زمان تحویل ترجمه مورد نظرتان اقدام به انتخاب خدمات ترجمه دفترچه راهنمای محصول به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری نمایید. معیار محاسبه و برآورد هزینه ترجمه دفترچه راهنمای محصولات، تعداد کلمات است.

دفترچه خودرو جیلی

نوشتار مناسب می‌تواند مخاطب را در جهت استفاده بهتر از محصولات هدایت کند. همچنین انتخاب اندازه، تعداد صفحات و جنس کاغذ مانند کاغذ اشتنباخ در در طراحی دفترچه راهنما حرفه‌ای نقش دارند. مطالب و فایل های این کاتالوگ ها از سایت اصلی کمپانی Dahua برداشته شده است. برای راحتی و در دسترس بودن کاتالوگ و دفترچه راهنمای داهوا لینک دانلود را در همین صفحه قرار داده ایم. ممکن است به دنبال کاتالوگ فارسی دوربین مداربسته داهوا باشید که احتمالاً به سختی بتوانید آن را دریافت کنید.

قیمت محصولات ایران خودرو آذر 1402

توسط مجتبی شکوری

مجتبی شکوری