دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل یک شغل بسیار پرسود | ایران کاپ

اغلب افرادی که می‌خواهند به پیک‌نیک دسته‌جمعی بروند، حمل لیوان‌های شیشه‌ای یا فلزی و شستشوی آن‌ها را دشوار می‌دانند؛ به همین دلیل ترجیح می‌دهند از لیوان‌های یک‌بار مصرف کاغذی استفاده کنند. جالب است بدانید، فرایند تولید این لیوان‌ها توسط یک دستگاه انجام می‌شود که حتی امروزه به شکل خانگی نیز به فروش می‌رسد تا برای افراد مختلف، حرفه ایجاد شود. مسئله مهمی که برای افراد، پیش از خرید این دستگاه مطرح است؛ قیمت و مشخصات دستگاه تولید لیوان کاغذی است. این دستگاه‌ها ابعاد و وزن متفاوتی دارند و بسته به شرکت تولیدکننده آن‌ها، ویژگی‌های متفاوتی دارند. با این‌حال، در اغلب این دستگاه‌ها چند مرحله اصلی برای تولید لیوان کاغذی وجود دارد که شامل تولید رول کاغذی، چاپ ماشینی، پرینت کاغذی، برش، فرم‌دهی به لیوان کاغذی، خنک کردن کاغذ و دریافت محصول نهایی است.

فروش انواع دستگاه تولید لیوان کاغذی

دستگاه تولید لیوان کاغذی، یکی از بهترین دستگاه هایی است که با داشتن مزیت های مختلف، می تواند به عنوان یک منبع درآمد شناخته شود. راه اندازی کسب و کارهای صنعتی، معمولا هزینه بر بوده و مشکلات زیادی را به دنبال دارد. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن سرمایه مناسب، قادر به راه اندازی کسب و کارهای خانگی و مستقل نیستند. ولی خوشبختانه، خرید دستگاه لیوان کاغذی این امکان را به شما می دهید تا بتوانید با یک بودجه کم کار خود را در زمینه تولید لیوان های کاغذی آغاز کنید.

درآمد هر دستگاه لیوان کاغذی بین 25 الی 35 میلیون

این واردات از کشورهای کره جنوبی، چین، اندونزی و هندوستان صورت می گیرد. که در این میان مواد اولیه تولید لیوان کاغذی چینی هم از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و کیفیت مناسبی دارد. بنابراین، با تولید لیوان کاغذی یک بار مصرف، می توانید به درآمد خوبی برسید. چرا که این محصولات به راحتی در فروشگاه های زنجیره ای، مغازه ها و …

می باشد، برق مورد نیاز برای راه اندازی برق تک فاز ۱۶ الی ۲۵ آمپر می باشد. قطعا شما که در شروع کار هستید، شاید از موانع کار مطلع نباشید، به همین دلیل مجموعه شویاسازان با برنامه ای که به شما می دهد، کمک تان می کند که به این موانع برخورد نکنید و بتوانید کسب و کارتان را پس از مدتی رشد دهید. 4)از دستگاه برش به منظور برش صفحه کاغذ به کاغذ بدنه ظرف (استروک) استفاده می شود و کاغذ چاپ شده به صورت استروک در می آید.

کافی بودن 20 الی 30 متر فضا برای راه اندازی و تولید

دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل یک شغل بسیار پرسود | ایران کاپ

یکی از مهمترین مزایای دستگاه تولید لیوان کاغذی این است که مصرف بهینه و کمی دارد و به طور کلی برای کار با این دستگاه نیاز به اتصالات جداگانه برق نخواهد بود و برق خانگی برای این دستگاه کفایت می کند. برق تک فاز مصرف کمتری دارد و این موضوع سبب می شود که درگیر هزینه های اضافی نشوید. شما می توانید به راحتی به واسطه راهنمای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی، برندهای مختلف را شناسایی کنید. این گزینه تعیین کننده آن چه که برای کسب و کار نیاز دارید است، در واقع افزایش روند فروش تجهیزات بر اساس کیفیت دستگاه ها تعین می شود. مدل های لوژو-TL و ویکتوری و دستگاه های ساخت ایران نمونه های به جا مانده از کمپانی های متفاوت است که امکان طراحی و تولید بهترین لیوان های کاغذی را فراهم می کند.

  • دقت و عملکرد صحیح برای دستگاه بسیار مهم است که ما تضمین کننده عملکرد محصولات مان هستیم.
  • برای هر دستگاه یک کاربر کافی است وظیفه ی این اپراتور قرار دادن کاغذ استروک شده ظروف، در محل ورودی دستگاه و رول کف ظروف در محل تعبیه شده و سپس جمع آوری ظروف تولید شده می باشد.
  • در صورتی که سطح فروش و سفارش شما بالا باشد این میزان درآمد به 35 میلیون تومان خواهید رسید.
  • این پلاستیک به دلیل استحکام بالا و انعطاف پذیری که دارد، یک مانع عالی برای رطوبت است و موجب صرفه جویی در انرژی و مواد می شود.

توسط مجتبی شکوری

مجتبی شکوری