خرید باربیکیو گازی ذغالی : خرید باربیکیو با کیفیت 1401 | villasaze

اما شما می‌توانید با جابجا کردن چند تا از اجزای فیزیکی باربیکیو از جمله مشعل‌ها و دریچه‌های تنظیم کننده، نوع سوخت گازی باربیکیو را جابجا کنید. باربیکیوهای تولید شده در ویلا سازه با رنگ کوره بهترین کباب پز ایی رنگ‌آمیزی می‌شوند. گفتن این نقطه ضروری است که هیچ رنگی در برابر حرارت مستقیم آتش مقاوم نیست. اما بهترین نوع رنگ صنعتی رنگ پودری می‌باشد که در درجه 200 درجه سانتیگراد پخته می‌شود. باربیکیو یا کباب‌پز می‌تواند به لحاظ کاربرد دو نوع مختلف داشته باشد، باربیکیو ثابت باربیکیو هستند که قابلیت جابه‌جایی ندارند، این محصولات عمدتاً به‌صورت پیش‌ساخته نمی‌باشند و در محل ساخته می‌شوند. نوع دوم باربیکیوهای متحرک هستند که عمدتاً به‌صورت پیش‌ساخته هستند، شما می‌توانید انواع مختلف این محصولات را به‌صورت آماده خریداری نمایید.

میز کار و اجاق خوراک‌پزی تاشو بوده و فضای کافی جهت آماده‌سازی غذا را فراهم می‌کنند. یک تفاوت باربیکیو گاز و ذغالی در این است که چه غذایی مناسب طبخ در آنها می باشد. وقتی استیک و همبرگر را در این باربیکیو ها آماده می کنید، تفاوت طعم قابل تشخیص نیست اما در باربیکیو ذغالی به دلیل تولید بیشتر دود، طعم گریل را بیشتر احساس خواهید کرد. هنگامی که بخواهیم از کباب پز در باغ و ویلا استفاده کنید، باید در انتخاب آن شرایط مختلف فضای باز را در نظر بگیرید.

باربیکیو گازی یا همان کباب پز گازی

مدیران و کادر مجرّب و متخصص شرکت جهت تولید محصول با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی و توجه به نیاز و جلب رضایت مشتریان تمام تلاش خود را بکار گرفته اند . بدون شک رضایت مشتری با تولید محصولات با کیفیت، قیمت مناسب و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به مشتریان عزیز به دست می‌آید. دستگاه باربیکیو یا کباب پز در انواع مختلفی مانند کباب پز رومیزی، کباب پز ایستاده، کباب پز گازی، کباب پز برقی و کباب پز ذغالی وجود دارد. باربیکیو های ساخته شده توسط ویلا سازه به گونه‌ای طراحی می‌شوند ، که شما می‌توانید در دو حالت گازی و ذغالی از آنها استفاده کنید . با خرید هر کدام از این باربیکیو ها به راحتی می توانید ، در زمان‌های مختلف از سوخت گاز یا زغال برای باربیکیو استفاده کنید . ویلا سازه همیشه سعی دارد محصولات خود را با بهترین کیفیت ، به مشتریان عرضه کند .

باربیکیو (کباب پز) – کد 101

خرید باربیکیو گازی ذغالی : خرید باربیکیو با کیفیت 1401 | villasaze

طعم غذای پخته شده توسط باربیکيو های گازی و ذغالی با یکدیگر متفاوت می باشد، به طوری که اغلب افراد طعم کباب دودی آماده شده بر روی باربیکیوهای ذغالی را مطبوع تر می دانند. این وسیله پخت و پز را می توانید با خود حمل کرده و در هر مکانی که دوست دارید آن را روشن کرده و بی نظیرترین کباب ها را به همراه دوستان و نزدیکان خود آماده نمایید. خرید باربیکیو و کباب پز از شرکت ویلاسازه به دلیل شرایط خرید بسیار مقرون به صرفه میباشد. شرکت ویلاسازه با ایجاد بستر اینترنتی و اخذ مجوزات لازم اقدام به فروش اینترنتی باربیکیو و تجهیزات ویلایی کرده. شما میتوانید به راحتی این تجهیزات را خرید کرده، و درب منزل تحویل بگیرید.ویلاسازه به داشتن چندین شعبه در دماوند، کرج و تبریز امکان خرید حضوری باربیکیو را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است.

باربیکیو ذغالی و گازی سه منظوره کابین دار 421

به عبارت دیگر اگر فضای کافی در محیط باغ، ویلا، بالکن یا روف گاردن دارید، خرید باربیکیو یا کباب پز شرایطی را برای شما فراهم می‌کند تا نهایت استفاده را از فضای باز شخصی خود داشته باشید. اما تصمیم گیری برای انتخاب یک مدل باربیکیو به نیاز شما و شرایط محیط وابسته است. باسلام و وقت بخیر جناب کمالی عزیز؛‌ خوشحالیم رضایت داشتید، مبارک‌تون باشد. باربیکیو گازی و ذغالی در فروشگاه مبلمان باغی بدون واسطه و با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب تولید و پخش مستقیم می‌گردد.

  • البته نکته دیگری که باید در مورد انتخاب ابعاد و اندازه کبابپز بدانید، این است که در هر وعده استفاده از باربیکیو شما نیاز دارید که چه مقدار و چه حجم از مواد غذایی را کباب کنید.
  • باربیکیو از جمله تجهیزاتی است که می تواند در فراهم آوردن این تفریح نقش بسیار زیادی داشته باشد.
  • برای مشاهده سایر محصولات میتوانید به سایت ویلاسازه مراجعه نمایید .
  • تهران کیچن یکی از معتبرترین تولیدکنندگان باربیکیو در ایران است که بستر مطمئن و امنی را برای سفارش انواع باربیکیو گازی ذغالی پیش روی شما قرار می‌دهد.
  • باربیکیوهای گازی قابلیت جا به جایی به مکان‌های مختلف را ندارند و باید یک محل مشخص که اتصالات گاز در آن محیا است، برای آنها در نظر بگیرید.

توسط مجتبی شکوری

مجتبی شکوری