بهترین سایت های کتاب صوتی ویرگول

بهترین سایت کتاب صوتی رایگانکتابراه بهترین سایت کتاب صوتی رایگان ایران است که فعالیت های خود را از سال 1392 آغاز کرده و در حال حاضر بیش از 2200 کتاب صوتی را در دسترس کاربران قرار داده است. این سایت از مراجع قانونی برای دانلود کتاب های صوتی است که از طریق تلفن همراه هوشمند، کامپیوتر و تبلت می توانید به خرید کتاب های الکترونیکی بپردازید. کتابراه زمینه را برای مطالعه در هر شرایطی فراهم کرده و همیشه و همه جا به کتابخانه خود دسترسی خواهید داشت تا هرگاه موقعیت را مناسب دیدید به مطالعه بپردازید. با یک جست‌وجوی بسیار کوتاه می‌توانید راه‌های مختلفی برای دانلود رایگان کتاب بیابید اما فراموش نکنید که برخی از سایت‌ها این کار را به صورت غیرقانونی انجام می‌دهند و حقوق مولف و ناشر را به هیچ وجه در نظر نمی‌گیرند.

بهترین سایت دانلود کتاب صوتی

یکی از مهم‌ترین چهره‌های فلسفه‌ی قرن نوزدهم بی‌شک فردریش نیچه فیلسوف بزرگ آلمانی است. تفکرات و نظریات جنجالی او مسیر تازه‌ای را در فلسفه گشود که کماکان بحث و نظریه پیرامون آن ادامه دارد. غروب بت‌ها مقدمه‌ی سریع و کوتاهی بر فلسفه‌ی نیچه است که در آن با شهامت بی‌مانندش به تمام بت‌های فلسفه‌ی کلاسیک یورش می‌برد و آنان را به زیر می‌افکند. دوستی او با ریچارد واگنر آهنگساز شهیر آلمانی در خلق این کتاب بی‌تاثیر نبوده است. حتی عنوان این کتاب هم شاید در راستای آخرین اپرای جاودان واگنر یعنی غروب خدایان با … هنگامی که در سال 1917 انقلاب روسیه آغاز شد، هیچ کس – حتی آتشین‌ترین هوادار انقلاب – نمی‌توانست حاصل کار را به درستی پیش‌بینی کند.

پیش از پایان یافتن آن سال سرنوشت‌ساز، تزار نیکلای دوم، که فرمانروای موروثی روسیه به شمار می‌رفت، بازداشت شد. جنگ جهانی اول در سال 1914 به بهانه قتل فرانتس فردیناند ولیعهد و وارث تاج و تخت امپراتوری اتریش– مجارستان در سارایوو آغاز شد. قاتل از صرب‌های بوسنی و عضو جنبش زیرزمینی بود که برای استقلال این کشور با امپراتوری اتریش– مجارستان مبارزه می‌کرد.

از دیگر آثار داستایوسکی می توان به رمان جنایت و مکافات و همیشه شوهر اشاره داشت که نسخه ی صوتی آن نیز پیشتر توسط موسسه آوانامه منتشر شده. ثروت و ذهن مادیات یکی از مهم‌ترین مقوله‌های پیشبرد اهداف در زندگی اجتماعی امروزی است به‌طوری که ابتدایی‌ترین نیاز انسان بدون مادیات برآورده نخواهد شد. با توجه به این‌که برخورداری از آسایش و داشتن زندگی تجملاتی، در قدم اول مستلزم کسب ثروت فراوان است، افراد بسیاری در صدد کسب ثروت و دست‌یابی به زندگی ایده‌آل‌شان هستند. کتاب «اسرار ذهن ثروتمند» یکی از کتاب‌های پر مخاطبی است که به افراد برای دست‌یابی به اهداف مالی‌شان کمک می‌کند. هارو اکر» به نگارش تجربیاتش از زمان ورشکستگی تا میلیاردر شدن دوباره خود می‌پردازد. بعضی واژگان در بیان و در نوشتار بسیار ساده و کوچک هستند و از حروف کمی تشکیل شده‌اند؛ ولی برای درک آن‌ها باید جملات زیادی را کنار هم قرار داد تا به معنایشان پی برد.

دن میگل د سِروانتِس رمان‌نویس، شاعر، نقاش و نمایشنامه‌نویس بزرگ اسپانیایی در سال 1547 در شهر آلکادانارس اسپانیا زاده شد. وی را یکی از برجسته‌ترین نویسندگان جهان می‌دانند و خیلی‌ها باور دارند که مهم‌ترین اثر او یعنی دن کیشوت یکی از بزرگ‌ترین رمان‌های کل تاریخ می‌باشد. بسیاری از رخدادهای این رمان از زندگی پرماجرای خود نویسنده الهام گرفته شده است. تجربیاتش در مقام سرباز، زندانی، مامور مالیات و کارپرداز در ناوگان اسپانیایی آرماندا برایش سوژه‌هایی ارزشمند فراهم آورد که رمان‌ها و شعرها و نمایشنامه‌های … اگرچه نزد بیش‌تر مردمان شوخی ارزشمند است، فیلسوفان کمتر درباره آن سخن گفته‌اند، و آنچه بیان کرده‌اند عمدتا انتقادی است.

کتابراه: کتاب الکترونیک و صوتی

بهترین سایت های کتاب صوتی ویرگول دل پیرو همراه با یوونتوس هجده قهرمانی در مسابقات مختلف را تجربه کرد که هشت قهرمانی «سری آ» و یک قهرمانی در «لیگ قهرمانان اروپا»، مهم‌ترینِ این عناوین هستند. او همچنین با زدن 289 گل، عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه یوونتوس را در اختیار دارد. دوران انقلاب علمی دورۀ تغییرات بنیادی در باورها، افکار و عقاید بود. طی این دوران که 150 سال – از حدود سال 1550م تا حدود سال 1700م – به طول کشید، نظرها در مورد اخترشناسی، زیست‌شناسی و فیزیک و حتی شیوۀ کار دانشمندان دچار دگرگونی عمیق شد.

کتاب‌های صوتی دین و عرفان

در مقالات قبل بهترین سایت های دانلود موزیک ایران را به شما معرفی کردیم و این بار در معرفی بهترین سایت های ایران قصد داریم به تحلیل و معرفی بهترین سایت های دانلود کتاب صوتی ایران در سال 98 بپردازیم. ایمانوئل کانت در سراسر دوران فعالیت(فکری)اش، درگیر بسیاری از مسائل عمده‌ای بود که فلسفه معاصر آن‌ها را ذیل عنوان «فلسفه دین» دسته‌بندی می‌کند. این مسائل مشتمل‌اند بر براهین وجود خدا، صفات خدا، بقای نفس، مسئله شر، و ارتباط مبادی اخلاقی با عمل و باور دینی.

  • تمامی حقوق مادی و معنوی این واژه نامه متعلق به مجموعه آموزشی بیاموز (b-amooz.com) است.
  • اما بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نقطه‌ی عطف دوران فوتبالی پوگبا را می‌توان به سال 2018 و کشور روسیه مربوط دانست.
  • میچ آلبوم در این کتاب درس‌های استاد پیرش را با ما به اشتراک می‌گذارد.
  • در این حال باید توجه داشت که خوانش کتاب صوتی به صورت نمایش‌نامه نیاز به تغییر در متن و دراماتیز شدن نوشته‌های آن مناسب برای لحن‌ها و آواست.

خوره کتاب | KhoreKetab ما (شیما و هاتف) پادکست خوره کتاب رو می‌سازیم و اینجا می‌خوایم به نقل از کتاب‌ها براتون فرا کتاب از “آزادی” بگیم. این سوال یکی از پرتکرار ترین سوالات در کشاورزی است و ما در این مقاله قصد داریم که به این سوال پرتکرار پاسخ دهیم. یوشیموتو از دانشکده‌ی هنر دانشگاه نیهان در رشته‌ی ادبیات فارغ‌التحصیل شد.

کتاب قرآن نسخه الکترونیک و صوتی همراه با ترجمه فارسی دریافت رایگانمشاهده کتاب‌های بیشتر… کتاب صوتی که با نام کتاب گویا هم از آن یاد می‌شود در حقیقت متن کتابی‌ست که به وسیله‌ی یک یا چند فرد خوانده و اجرا می‌شود و در اختیارتان قرار می‌گیرد تا به صورت شنیداری به محتوای اثر پی ببرید. بازاریابی شبکه‌ای، حرفه‌ای است که کمک می‌کند افراد به رؤیاهای بزرگ و به ظاهر دور از دسترس خود دست یابند. هر کسی می‌تواند وارد این حرفه شود، اما فقط کسانی در این عرصه به موفقیت دست می‌یابند که بی‌وقفه تلاش کنند، بر موانع و چالش‌های موجود فائق آیند، و در مسیر درستی حرکت کنند. رمان ۱۹۸۴ (یا هزار و نهصد و هشتاد و چهار) نوشته جورج اورول است. وی این کتاب را تقریبا چهار سال بعد از رمان مشهور قلعه‌ی حیوانات نوشته است.

توسط مجتبی شکوری

مجتبی شکوری