باتری لیفتراک لیفت گستر آسیا | توکو لیفتراک

را تامین نموده و شما می توانید تنها با یک تماس نسبت به تهیه قطعات لیفتراک مورد نیاز خود از این شرکت اقدام نمایید. لیفتراک  دیزلی ، با بالاترین ظرفیت  تا ۱۰ تن دارد و موتور لیفتراک با این ظرفیت  از ایسوز ژاپن و گیربکس آن  اتوماتیک ZF آلمان میباشد  و  در لیفتراک های هلی دیزلی با ظرفیت 15 تن  از موتور CUMMINS آمریکایی و گیربکس اتوماتیک ZF استفاده شده است . ما سریعترین خدمات را از مشاهده لوازم در کاتالوگ آنلاین خود تا تحویل درب منزل ارائه می دهیم! بخشی را که نیاز دارید نمی یابید؟ تیم خدمات مشتری ما دوست دارد به شما در پیگیری آن کمک کند. لطفا برای سفارش قطعات و لوازم لیفتراک های خود از طریق شماره تماس های ما اقدام به سفارش و دریافت مشاوره داشته باشید؛ همکاران ما بهترین متخصصین در زمینه لوازم و قطعات لیفتراک در ایران می باشند. برای اینکه عیب ها و خسارت های وارد شده به قطعات لیفتراک شما کمتر باشد، بازرسی‌های دوره‌ای را جدی بگیرید.

نمایندگی لیفتراک و ماشین آلات انبارداری

شرکت هلی توانسته است طی 20 سال متوالی در زمینه تولید و فروش لیفتراک رتبه نخست را در کشور چین کسب کند. لیفتراک ها از جمله ماشین آلاتی هستند که به دلیل کار و عملیات سنگینی که انجام می دهند در معرض سایش و استهلاک هستند. هزاران بالابر هلی در همین لحظه در حال استفاده هستند و مواد را از مجتمع های صنعتی در اروپا به ساخت و ساز چند واحدی در آمریکا حمل می کنند. لیفتراک های دیزلی برای کار در مناطق باز ساخته شده اند اما در انبارهای بزرگ، شرکتهای خدمات بندری و… با تهویه مناسب مورد استفاده قرار می گیرند. قدرت و توان موتور آن زیاد است و توانایی بلند کردن بارهای سنگین تا ارتفاع بالاتری را دارند.

باتری لیفتراک لیفت گستر آسیا | توکو لیفتراک

شما می توانید  ضمن تعمیر لیفتراک در نمایندگی، قطعات مورد نیاز را نیز با قیمت ارزان تهیه کنید. قطعات عرضه شده در نمایندگی اصل بوده و با قیمت بسیار مناسب برای مصرف کنندگان عرضه می شود. بیشترین و مهمترین دلیل تعمیرات لیفتراک هلی،  عدم انتخاب صحیح مدل مورد نظر متناسب با نیاز خود و همچنین عدم توجه به سرویس به موقع لیفتراک است. توجه داشته باشید که انتخاب لیفتراک مناسب مثل لیفتراک هلی برای شرکت شما مهم است، زیرا در هزینه های بهره برداری، بهره وری و مدیریت تأثیر زیادی می گذارد.

فیلتر گیربکس HELI لیفتراک هلی

تعمیرات لیفتراک و تآمین قطعات
سرویس و نگهداری ماشین آلات انبارداری
انواه برند
لینده-کوماتسو-تویوتا-سهند-هیوندا-هایستر- هلی و…. مدلهای  CPCD15 لیفتراک  دیزلی ،  CPD 15  لیفتراک برقی ، CPQYD 20   لیفتراک دوگانه سوز موجود میباشد. معمولا  کاربرد لیفتراک  درسالن تولید کارخانجات و کارگاه برای بار زدن ویا  جابجا کردن محصولات در انبار میباشد.

  • اگر به سرعت به این قطعه ضروری نیاز داشته باشید، حتماً هزینه‌های بیشتری از شما دریافت می شود تا در کمتر از دو روز قطعه به دست شما برسد.
  • قدرت و توان موتور آن زیاد است و توانایی بلند کردن بارهای سنگین تا ارتفاع بالاتری را دارند.
  • میتوان در انواع لیفتراک  به سه نوع دیزلی، دوگانه سوز و برقی  اشاره کرد.
  • تعمیرکارانی که با برندهای متنوع لیفتراک ها آشنا هستند، به خوبی می دانند که هر قطعه دارای چه کاربردی می باشد و باید کجا نصب شود.
  • شرکـت دانـا تجـارت توانا با نمـاد اختصاری “DTT”، تشـکیل شده از دو شـرکت ثبتی می باشد که به صورت کاملا خصوصی فعالیت حرفه ایی را در زمینه تولید- واردات- صادرات قطعات یدکی خودروهای سنگین صورت می دهد.

اما از آن ها برای مکان های سربسته بزرگ که تهویه مناسبی دارند نیز می توان استفاده کرد. خرید بدون واسطه قطعات لیفتراک این امتیاز را برای خریداران این نوع محصولات فراهم مینماید تا علاوه بر پرداخت هزینه های پایین تر قطعات اورجینال را برای دستگاه خود خریداری نمایند که این مسئله در دراز مدت باعث کاهش چشمگیر هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری لیفتراک می شود. پیستون A490 ساخت کمپانی زینچای چین  می باشد و شرکت هلی از سال 2005 میلادی تا کنون از این موتور دیزلی بر روی لیفتراک های خود استفاده نموده است . پیستون موتور لیفتراک هلیFD20/30  مدلA490 قابل استفاده بر روی لیفتراک هلی . قیمت لیفتراک هلی تابع قیمت بازار و نوسانات آن است ، قیمت لیفتراک هم مانند  همه ی اجناس  به روز میباشد  و تغییر  قیمت دلار، روی  قیمت قطعات مختلف لیفتراک تاثیر گذار است برای کسب اطلاعات درباره قیمت لیفتراک ها به سایت شهر لیفتراک مراجعه کنید.

تعمیرات و قطعات لیفتراک هلی در کوتاه ترین زمان

توسط مجتبی شکوری

مجتبی شکوری