اصلی دنیای ال ای دی *تابلوروان * تلویزیون شهری * قطعات تابلوروان و تلویزیون شهری * نئون فلکسی | asilight

این مدار (فلاشر تابلو led ثابت) جهت رقص جالب تابلوهای led ثابت می باشد که امکان تغییر سرعت و حالتهای فلاش زنی با استفاده از دیپ سوئیچ های تعبیه شده روی مدار می باشد. جهت خرید فلاشر تابلو led ثابت 3 کانال از این لینک استفاده نمائید. جهت خرید فلاشر تابلو led ثابت 2 کانال از این لینک استفاده نمائید. مجموعه ای اس آی لایت وارد کننده معتبرترین برند های دنیا برای ساخت انواع تلویزیون شهری ، ویدئو وال و تلویزیون شهری با گارانتی در ایران می باشد. بیشترین مصارف این پاور ها در ساخت انواع تابلو روان ، تلویزیون شهری ، ویدئو وال و انواع تابلو تبلیغاتی مانند ال ای دی روان ها می باشد. نوع مصرف این پاور بیشتر در تابلو روان ، تلویزیون شهری و ویدئو وال ها می باشد.

• خرید ماژول تابلو روان و تلویزیون شهری

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید. بیشترین مزیت این پاور نسبت به دیگر رقبای خود وات واقعی آن می باشد. 2- ما پاور هایتک 701 از جای دیگری تهیه کرده ایم، آیا برای تعمیرات این پاور ها شما قبول می نمایید.

  • پاور 40 آمپر 701 های تک یکی از پاور های پر قدرت در بازار می باشد.
  • محصولات هایتک به خاطر کیفیت بی نظیری که دارند سریع تر از هر برند دیگری سر زبان ها افتاد و در بازار جایگاه مناسبی را برای خود بهم زد.
  • شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در CL701 HITECH نظرات باشید.
  • مجموعه ای اس آی لایت وارد کننده معتبرترین برند های دنیا برای ساخت انواع تلویزیون شهری ، ویدئو وال و تلویزیون شهری با گارانتی در ایران می باشد.
اصلی دنیای ال ای دی *تابلوروان * تلویزیون شهری * قطعات تابلوروان و تلویزیون شهری * نئون فلکسی | asilight

الکترونیکی است که شامل یک تنظیم ‌کننده جریان برای داشتن کارآیی خیلی بالا در هنگام تغییر توان الکتریکی است. نسبت ولتاژ خروجی به ورودی را می توان با تغییر نسبت زمان روشن بودن به زمان خاموش بودن ترانزیستور تعیین کرد پس از آن برای ایزولاسیون انرژی الکتریکی را از ترانسفورماتور عبور داده و پس از یکسوسازی و عبور از صافی آن را به بار تحویل می دهند. ما می توانیم برد تلویزیون شهری شما رو بدون ارسال آنها با هزینه ای کمتر کانفیگ نمائیم.

• اجاره تلویزیون شهری

برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

نقطه قوت پاور های CL701 HITECH در چیپست های آن و خازن های قدرتمند آن است که وات واقعی را به مشتریان خود ارائه می دهد. با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. پاور 40 آمپر 701 های تک یکی از پاور های پر قدرت در بازار می باشد.

توسط مجتبی شکوری

مجتبی شکوری