از کجا بدانیم DVDROM یا CDROM سالم است؟

مرحله کپی دی وی دی ساده است و آن را به شما بدهد فرصت ماندن از بدون هیچ زحمتی. ابزار کارآمد همچنین می توانید برای تبدیل دی وی دی مورد استفاده قرار گیرد و کپی کردن داده ها به دیسک سخت. در هر صورت اگر مشکلات همچنان پابرجا است، مجبور خواهید بود که لنز دستگاه را تعویض کنید. باید بدانید که لنز ها معمولا ارزش تعمیر ندارند و بهترین مسیر برای بازگشت سلامتی دستگاه در این شرایط، تعویض لنز است. نرم افزار CDRoller نرم افزاری عالی جهت تست ، عیب یابی و بازیابی اطلاعات از روی CD میباشد.

DVD رایتر چیست؟ Optical Drive به زبان ساده

با فشار دادن زبانه ها در داخل یا خارج قاب ، درپوش اسلات درایو ۵.۲۵ اینچی را بردارید. در حالی که حافظه رم DDR2 دارای سرعت انتقال داده از 400 تا 1066 مگابایت در ثانیه است ، DDR3 این سرعت را به 800-2،133 مگابایت بر ثانیه می رساند. تولید انواع رم  مورد استفاده با رایانه ارتباط تنگاتنگی با توسعه پردازنده ها و مادربردها دارد. از آنجا که کمپانی هایی مانند اینتل با فناوری جدید CPU عرضه می شوند ، به چیپست های مادربرد جدید نیاز دارند.

DIMM مخفف دو ماژول حافظه داخلی DIMM است که به SO-DIMM معروف است. در سالهای اخیر نیاز کاربران به دی وی دی رایتر کاهش پیدا کرده و در نتیجه، شرکت‌های تولید کننده لپ تاپ، در حال حذف دی وی دی رایتر از روی لپ تاپ هستند. حذف کردن دی وی دی رایتر باعث کاهش هزینه تولید لپ تاپ و همینطور کوچکتر و سبکتر شدن لپ تاپ می‌شود و یکی از دلایل سبک شدن لپ تاپ‌ها، همین حذف دی وی دی رایتر است.

  • در این مطلب ما به شما دی وی دی درایو را معرفی کرده و انواع آن را به شما آموزش دادیم.
  • برای استفاده از درایوهای CD / DVD برای گوش دادن به موسیقی ، سیگنال صوتی از درایو CD باید به محلول صوتی رایانه برسد.
  • این مشکل در موارد معدودی بوجود می آید اما خب راه حلش را به شما گفتیم.

در این راه با حمایت شما، همواره به دنبال پیشرفت خواهیم بود. امروزه دیسک های نوری جای خود را به فلش درایو ها و راه های انتقالی دیگر مانند ابر و بلوتوث داده‌اند. در ماشین ها نیز با CarPlay و دیگر امکانات نیاز به دیسک نوری کمتر شده است. DDR3 در سال 2007 معرفی شد و در حالی که امروزه هنوز در برخی سیستم های قدیمی استفاده می شود ، اما DDR4 به استاندارد تبدیل شده است. DDR4 با ولتاژی حتی پایین تر از DDR3 ، فقط با 1.2 ولت کار می کند.

دیدار رئیسی با خانواده شهیدان خالقی‌پور

شرکت از سال 1999 شده وجود دارد و آنها مربوط به پروژه های سوزان ترین چاشنی. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به رایت دی وی دی، دی وی دی کپی و انتقال سوابق در تلفن همراه خود را به دی وی دی. همچنین می توانید کپی دیسک های غیر تجاری و کمک به شما برای ویرایش فیلم ها یا تصاویر قبل از سوختن. به هر دلیلی ممکن است که دی وی دی درایو شما آسیب ببیند و نتواند کار کند. تعمیر دی وی دی درایور می‌تواند یکی از راه حل های ممکن برای این مشکل شما باشد.

درایو نوری کامپیوتر DVD ROM DVD Writer