اتاق فرار اسکیپ روم اسکیپ اسکری | allescape

در این بازی شما و دوستانتان برای پی بردن به رمز قتل های سریالی اخیر، وارد غسال خانه میشوید و ماجراهای غیر قبل پیش بینی در انتظارتان خواهد بود. در ادامه این لیست می‌خواهیم اتاق فرارهای شهرهای دیگر ایران را به شما معرفی کنیم. فراموش نکنید اگر قصد دارید به زودی به هر یک از این مقصدها سفر کنید، از این اتاق‌های فرار هم دیدن کنید و تجربه‌تان را کامل کنید.

اتاق فرار اتفاق ( اشطباح )

با توجه به سلیقه و شرایط شما و هم تیمی‌هاتون، بازی یا بازی‌های مناسب رو به شما معرفی می‌کنیم تا بتونید حداکثر لذت رو از این بازی داشته باشید. شهر زیبای اصفهان یکی از تاریخی‌ترین و گردشگر پذیرترین شهرهای ایرانه. با این که این شهر در مرکز کشور و منطقه‌ای نسبتا خشک و در حاشیه کویر مرکزی قرار گرفته، اما زاینده رود بهش زندگی بخشیده و با اون معماری‌های قشنگش تبدیل به یه شهر پر از روح و صفا شده.

  • به این ترتیب شما بیشتر و بهتر با فضای بازی و سیر داستان هم‌سو می‌شوید.
  • این لوگو ترکیبی از دایره‌های در هم تنیده و به هم قفل شده، ستاره، کلید و حرف E است که هر کدام از آن‌ها معنای خاصی دارند و بیانگر مفهوم متفاوتی هس…
  • اتاق فرارهای هر شعبه، متنوع است و سلایق مختلف می‌توانند از آن لذت ببرند.
  • بله، طبق قانون حداقل سن مجاز برای شرکت در بازی های اتاق فرار ترسناک 17 سال بازی ترسناک میباشد.
  • سیاست اصلی سایت، ارائه اطلاعات کامل و صحیح و بدون جهت گیری و جانب داری و بدون واسطه میباشد.

اتفاقا برخی از وسایلی که در همان ابتدای بازی می‌یابید، ممکن است حتی تا آخرین لحظات هم مورد استفاده قرار نگیرند. اولین نکته‌ای که به محض ورود به اتاق خودنمایی می‌کند، طراحی جالب و فضاسازی عالی اتاق است که نشان می‌دهد اتمسفر خاص و دکوراسیون خوب احضار اتفاقی نبوده است و البته انتظارمان از اتاق فرارهای دیگر مجموعه را هم بالاتر می‌برد. اتاق فرار “ناپدیدشده” دومین اتاق از مجموعه “امگا” است که در منطقه نارمک تهران قرار گرفته است. بعد از رزرو حتما با شماره های مجموعه تماس بگیرین تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه به موجب کنسلی سانس میباشد امکان برگزاری سوپرایز تولد در مجموعه فراهم میباشد. این بازی که در شعبه ۳ اسکیپ مستر ارائه میشود، برای گروه سنی بالای ۱۷ بوده و گروه ها ۴ تا ۸ نفره می باشند.

اسکیپ روم های شهر تهران

شما و گروهتان در مجموع فقط ۶۰ دقیقه فرصت دارید موجودی مخفی شده این بانک را پیدا کنید و آن را با خود ببرید. بازی به دو بخش تقسیم می‌شود، یک قسمت 15 دقیقه‌ای و یک قسمت 45 دقیقه‌ای که شرح روند آن را در ادامه آورده‌ایم. شعبه سعادت آباد واقع در بوستان شقایق از شهریور 1399 میزبان اتاق فرار شبح بازارچه بوده است. اتاق فراری در سیک تیاتر تعاملی که موجی نو در صنعت اتاق فرار ایران به وجود آورد. این بازی در اولین دوره از جشنواره ملی اتاق فرار رازگشا موفق شد در بخش دکوراسیون و فضاسازی بین اتاق فرارهای سال 1395 تا 1397، تندیس بهترین بازی را دریافت کند.

مخاطبین اتاق فرار

در بازی اسکیپ روم ترسناک، ترس از طریق ایجاد فضا و دکور ترسناک و همچنین حضور بازیکنان با ماسک و پوشش خاص و اتفاقات غیر منتظره از قبیل جا به جایی اشیا و یا افتادن آن‌ها صورت می‌گیرد. در واقع اتاق فرار یا اسکیپ روم همان بازی های کامپیوتری هستند که در دنیای واقعی شبیه سازی شده اند و به صورت گروهی انجام می شوند. تاکائو کیوتو مردی ۳۰ ساله از کیوتو ژاپن بود که برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ تصمیم گرفت بازی های معماگونه و ترسناک را در محیط های رمزآلود طراحی و پیاده سازی کند. این بازی ها به صورت گروهی انجام میشوند، در مدت زمان محدود لازم است افراد گروه جواب معماها را با کمک خلاقیمت و نشانه هایی که در اتاق موجود می باشد بدست آورده و در نهایت از شرایط ترسناک نجات پیدا کنند. اتاق‌ های فرار از بهترین تفریحات هیجان‌انگیز و معمایی محسوب می‌شوند که شروع جدی آن‌ها از ژاپن بوده است. امروزه در شهرهای مختلف ایران هم می‌توانیم اتاق‌های فرار را بازی‌های مختلف و در ژانرهای گوناگون ببینیم.

اتاق فرار اسکیپ روم اسکیپ اسکری | allescape

توسط مجتبی شکوری

مجتبی شکوری